Απονομή επαίνου 3-2-2014

Πρόσκληση

Το σχολείο μας εκπροσωπήθηκε στην τελετή βράβευσης από τη Διευθύντρια και τη μαθήτρια της Στ΄τάξης  Γρηγοροπούλου Βασιλική με έργο της οποίας συμμετείχε το σχολείο στο διαγωνισμό “Ζωγραφίζοντας τα δικαιώματά μου” με αφορμή την παγκόσμια ημέρα παιδιού.

Την οργάνωση της εκδήλωσης είχε η αντιδήμαρχος Παιδείας κ.Ραφτοπούλου Μαρία. Στην εκδήλωση παραβρέθηκε ο κ. Δήμαρχος Λαμιέων κ Κοτρωνιάς Γεώργιος, ο οποίος και απένειμε επαίνους στα σχολεία και στους μαθητές για τη συμμετοχή τους στο διαγωνισμό.

Επίσης εκτός από τους επαίνους, ένας μαθητής του σχολείου θα παρακολουθήσει δωρεάν  μαθήματα στα Εικαστικά Εργαστήρια του Δήμου Λαμιέων έως 30 Μαΐου 2014.

Έπαινος