Εκπαιδευτική στο Μουσείο Φυσικής Ιστορίας Οίτης

Την Τετάρτη 30 Μαρτίου 2016 πραγματοποιήθηκε εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών/τριών της Β΄ και Δ΄ τάξης στην Ιερά Μονή Αγάθωνος, στο Μουσείο Φυσικής Ιστορίας Οίτης και στο Περιβαλλοντικό μονοπάτι των Φαρμακίδων.

Ευχαριστούμε θερμά τους μοναχούς της Ι. Μ. Αγάθωνος για τη φιλοξενία και την ξενάγηση στους χώρους της μονής καθώς και τον υπεύθυνο του Μουσείου Φυσικής Ιστορίας Οίτης για την ξενάγηση στο μουσείο.

Ευχαριστούμε επίσης τους/τις υπεύθυνους/ες του Φορέα Διαχείρισης Εθνικού Δρυμού Οίτης τόσο για την εξαιρετική ξενάγηση στο Μουσείο Φυσικής Ιστορίας Οίτης όσο και για την ασφαλή περιήγηση των μαθητών/τριών στο περιβαλλοντικό μονοπάτι των Φαρμακίδων.

[metaslider id=2952]